ART / Lithographs / Color serigraphy 13395103
nr 1339 5103
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Lennart Rodhe (1916-2005), Sweden. "Höstens grenar". Signed, numbered 60/75, unframed. Sheet: 106, 5x79 cm. Subject: 71x56 cm,
COLOR SERIGRAPHY, "Höstens grenar". Signerad, numrerad 60/75, oramat löst blad. Bladets mått: 106,5x79 cm. Motivet: 71x56 cm
1500
SEK 1000
Monday August 3 2020
at 19:58:00
3/8 19:53:00
Lennart Rodhe
Read more about Lennart Rodhe